Máte dotaz? Zavolejte nám Kontakt +420 412 511 264
23 let
zkušeností
120+
zákazníků
170+
objektů střeženo
7
certifikátů

O společnosti

 

Společnost NORD SECURITY, spol. s r.o. byla založena roku 1993. Jsme ryze českou firmou s působností převážně v Severočeském regionu. Sídlo firmy je umístěno v Děčíně, kde má firma i největší počet svých aktivit, detašované pracoviště máme v Mělníku.


Poskytujeme komplexní profesionální služby s důrazem na jejich kvalitu. Firma zaměstnává v současné době 85 zaměstnanců a nová pracovní místa jsou obsazována v součinnosti s Úřadem práce.


Pro rozšíření služeb byla v květnu 2004 založena dceřinná společnost NORD SECURITY servis s.r.o., která v současné době zaměstnává 50 zaměstnanců.


Obě firmy splňují podmínky zákona č. 435/2004 Sb. o zaměstnanosti, §81 pro náhradní plnění. Obě firmy mají uzavřenu pojistnou smlouvu na odpovědnost za škody až do výše 50 milionů korun. Firma je dále specializována na službu za pomoci strážních psů.

Certifikáty

 

Společnosti NORD SECURITY, spol. s r.o. a NORD SECURITY servis s.r.o. jsou držiteli řady certifikátů. Pro montáže systémů PZTS jsme držiteli certifikátu výrobců Jablotron a Paradox. Pro montáže telefonních ústředen jsme získali certifikát od společnosti 2N. Dále vlastníme certifikát pro správce systému Jablonet PRO. V oblasti Požární ochrany, Bezpečnosti a ochrany zdraví při práci jsme získali osvědčení od VÚBP Praha.

Pro rekvalifikační kurz - strážný vlastníme Osvědčení o absolvování kurzu lektora.

V roce 2014 získal jednatel firmy certifikát - Mezinárodní rozhodčí služební kynologie.

Požádat o reference

Reference

Pokud se chcete podívat na naše reference, napište nám.