Máte dotaz? Zavolejte nám Kontakt +420 412 511 264
23 let
zkušeností
120+
zákazníků
170+
objektů střeženo
7
certifikátů

Ostraha a recepční služby

Fyzická ostraha objektů je naší hlavní specializací. Pracovníci ostrahy provádějí pravidelné kontroly objektu se zaměřením na prevenci bezpečnostních rizik. Mezi hlavní činnosti patří zejména kontrola vstupu do objektu, kontrola a evidence vjezdu vozidel do objektu, zamezení neoprávněného vstupu do objektu, pravidelná pochůzková činnost, preventivní činnosti. Pro kontrolu výkonu pochůzkové činnosti používají naši zaměstnanci on-line obchůzkový systém, který je 24 hodin denně monitorován dispečerským pracovištěm.

Naše firma je dále specializována na službu za pomoci strážních psů. U velkých objektů zajišťujeme také recepční služby.

Mobilní střežení

U menších objektů provádíme střežení pomocí pravidelných kontrol mobilní patrolou. Objekt je dle dohody se zákazníkem fyzicky zkontrolován v určitých časech nepravidelně se zaměřením na oplocení objektu, neporušenost výplní otvorů budov (okna, dveře,...). Patrola používá on-line obchůzkový systém, který je 24 hodin denně monitorován dispečerským pracovištěm. Vhodným doplňkem pro tento druh střežení venkovních prostor objektu je instalace Poplachové zabezpečovací a tísňové signalizace pro střežení vnitřních částí budov s napojením na pult centrální ochrany.

Pro zvýšení zabezpečení objektu doporučujeme instalaci kamerového systému s možností vzdáleného dohledu.

Pult centrální ochrany ARC

Pult centrální ochrany (ARC) je pracoviště s 24 hodinovým provozem, na kterém se zpracovávají zprávy přijaté ze zabezpečovacích zařízení objektů. Operátoři reagují na přijaté zprávy podle jejich druhu a důležitosti (alarm, porucha, technické zprávy,..). Pracoviště je vybaveno nejmodernějším monitorovacím software JABLONET PRO od firmy Jablonet. Přenos poplachových zpráv je možný realizovat:
- telefonní linkou (JTS)
- GSM modulem (GPRS, SMS)
- LAN komunikátorem


Montáž PZTS

Zabýváme se montážemi zabezpečovacích systémů jak rodinných domů, tak menších i středně velkých firem. Již od roku 1996 jsme autorizovanou montážní firmou Českého výrobce zabezpečovací techniky JABLOTRON Alarms a.s.

Pro menší instalace je vhodný systém JA-80 OASIS a pro instalace rozsáhlejší montujeme nový systém s revolučním ovládáním JA-100.

Oba systém y je možné napojit na pult centrální ochrany jak po telefonní lince, prostřednictvím GSM operátora nebo po internetu. Na námi provedené instalace poskytujeme rozšířenou záruku 5 let.

Montáž CCTV

Provádíme montáže kamerových systémů jak analogových, tak IP kamerových systémů. Analogové kamerové systémy jsou stále populární díky příznivé ceně a jednoduché instalaci. IP kamerové systémy umožňují přenos obrazu po počítačové síti LAN/WAN. Výhodou IP systémů je vyšší rozlišení kamer - až 10Mpx. Novinkou jsou AHD kamerové systémy. Jedná se o Analog HD technologii, která umožňuje přenos obrazu ve vysokém rozlišení po koaxiálním kabelu. U všech systémů je možnost vzdáleného dohledu přes LAN/internet nebo z mobilních zařízení.

Doplňkové služby

PO a BOZP: Pro Vaší organizaci zajistíme služby PO a BOZP. Zpracujeme nebo aktualizujeme veškerou potřebnou dokumentaci bezpečnosti práce a požární ochrany "Odborně způsobilou osobou k zajišťování úkolů v prevenci rizik v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a požární ochrany".

Pořadatelská služba: Zajišťujeme pořadatelskou službu při společenských akcích a při sportovních utkáních se zaměřením na pořádkovou službu, zajištění bezpečnosti návštěvníků a zamezení vstupu neoprávněných osob na tyto akce. Spolupracujeme vždy s pořadatelem akcí a jejich pokyny se řídíme při výkonu naší práce.

Úklidové služby: Provádíme úklid administrativních budov

Hotel pro psy

Hlídání psů je zajištěno školeným personálem. Psi jsou ubytováni v zařízení, které splňuje normu pro ustájení služebních psů. Ustájení psi jsou pod dozorem po celých 24 hodin denně. Krmení psů je zajištěno, je ale možnost dodat vlastní krmení (z důvodu dietních problémů). Veterinární dozor provádí smluvní veterinář. Hotel pro psy je možno využít jak pro velká plemena, tak pro malá plemena. Každý pes je ubytován v samostatném kotci (možnost zatepleného kotce v zimním období). Venčení psů probíhá buď individuálně nebo ve výběhu. Podmínkou pro přijetí psa na hotel je očkovací průkaz s platným očkováním proti vzteklině.

Výcvik psovodů

Dle Závazného pokynu policejního prezidenta č. 43 ze dne 28. března 2003 se stanoví postup Policie ČR při zajišťování výcviku strážníků obecní (městské) policie k výkonu oprávnění a používání donucovacích prostředků. Naše firma nabízí dle čl. 1 odst. 6 ZP PP č.43/2003 Odbornou přípravu a výcvik strážníků – psovodů se psy.

Typy kurzů:
• Jednotýdenní kurz - určen ke zvýšení výcvikové kondice psa a k obhajobě kategorie.
• Dvoutýdenní kurz – určen pro psovody, kteří tuto funkci vykonávali v ozbrojených složkách.
• Základní kurz – určen pro začínající psovody v délce 6 týdnů - možnost úpravy s individuálním plánem přípravy (4týdnz kurz + 2 týdny individuální příprava v místě výkonu služby).
Termíny kurzů se stanovují pro daný kalendářní rok.